Članstvo

Biti član pomeni da si pripaden klubu katerega član si, kar pomeni da pomagaš klubu v razvoju, obstoju, fizično, psihično še najbolje pa finančno.

Člani kluba lahko uporabljajo klubske prostore in geografske površine ki so namenjene njihovi uporabi. Član kluba pridobi tudi volilno pravico v občnih zborih, lahko dvigne roko in pove svoje mnenje, idejo ali pa željo, ki je že nekaj časa trn v njegovi peti.

Se pravi, če si član NK Dragomer si pripaden nogometu , podpiraš nogometaše Občine Log- Dragomer in njene okolice .

Pomeni da se boš na vso moč potrudil in pomagal Nogometnemu Klubu Dragomer, plačal letno članarino, in postoril ali pa priskrbel kaj koristnega za obstoj.

Se udeleževal delovnih akcij občnih zborov in skrbel oziroma vzdrževal prostore in zunanje površine.

Član NK Dragomer lahko postaneš če plačaš letno članarino, ki znaša 10 eur.