Bliža se Arsenalova ura resnice, vnovčiti odškodnino ali podaljšati pogodbo

Nogomania Vodilni možje londonskega kluba so pred pomembno odločitvijo. V primeru, da zvezdnika prodajo v kratkem, bodo uspeli nekaj cekinov pospraviti v blagajno, v nasprotnem se jim najbolj splača sodelovanje še podaljšati.

Najstnik si želi ostati v Barceloni, ponudbe pa vseeno prihajajo

Nogomania Katalonski velikan v tej sezoni morda res ne blesti, kljub temu pa mu je uspelo napraviti nekaj velikih stvari. Tudi doma so v igri za naslov prvaka, medtem pa jim je v prvo moštvo uspelo lansirati najstnika, ki je požel zanimanje tudi med tujimi uglednimi klubi.

VIDEO: Conte "strastno" čestital junaškemu Hakimiju

Nogomania Četrtkov večer je ponujal vprašanje, ki je zelo relevantno za izplen v aktualni sezone ene od najmočnejših lig na svetu. Dobili smo odgovor, da se je ena milanska ekipa oddaljila na vrhu od druge, da je zmaga sila pomembna, pa priča tudi reakcija trenerja.

Liverpool prvič beleži tako črno domačo serijo porazov

Nogomania Aktualni prvak elitnega otoškega prvenstva in eden največjih klubov na svetu se sooča s črno serijo. Še nikoli v svoji dolgi in nadvse bogati zgodovini ni izgubil toliko tekem zaporedoma na domačem stadionu.

Kek: Rožmana čakala logična posledica, tekma s Hrvaško bo spektakel

Nogomania Veliko zanimivih scenarijev se v povezavi z nogometom piše pri naših južnih sosedih. Izgubili smo slovenskega trenerja v tamkajšnjem državnem prvenstvu, selektor Slovenije pa se je dotaknil tudi prihajajočega sosedskega derbija.

Ibrahimović je spet populariziral star hit, pevka pesmi iz leta 1991 zdaj vsak dan gostuje na televiziji

Nogomania Nogomet je več kot šport! To dokazuje Zlatan Ibrahimović, ki je nehote spet obudil staro famo pevke narodne glasbe Nade Topčagić.

Braga je v finalu, za Šporarjem pa je zdaj niz osmih tekem brez gola

Nogomania Andraž Šporar je z Brago uspešen, vendar le v kolektivnem smislu. Sam še vedno čaka na svoj prvi gol.

Guardiola nakupuje v Bergamu, za Iličićevega soigralca ponuja 40 milijonov

Nogomania Morda Atalante ne moremo več označiti za hit evropskega nogometa, saj že nekaj sezon zapored navdušuje v vseh tekmovanjih. Posledično je vrednost zrasla številnim do pred kratkim anonimnim igralcem, ki so padli v oči največjim in najbogatejšim.

Mihajlović zbodel Ibrahimovića: Imam nekaj, česar on nima – Ligo prvakov

Nogomania Na Apeninskem polotoku so v teh dneh mnoge oči uprte tudi v znani glasbeni festival. Tudi zavoljo dejstva, da sta v vlogi gostujočih sodnikov dva velikana nogometa, med katerima se je prepletla sila zanimiva življenjska zgodba.

Chelsea s smelim načrtom, zvezdniškega vratarja Milana želi brezplačno

Nogomania Prihodnost enega najboljših vratarjev na svetu je očitno še vedno zavita v tančico skrivnosti. Z delodajalcem še ni podaljšal sodelovanja, kar je mamljiv položaj za ostale velikane evropskega nogometa.

Španski pokal: Athletic bo v dveh tednih igral v dveh finalih istega tekmovanja!

Nogomania Athletic je spisal prav posebno, s pandemijo povezano poglavje nogometne zgodovine. Baski so premagali Levante, kar pomeni, da bodo v aprilu odigrali kar dve finalni tekmi kraljevega pokala - eno za leto 2020 in drugo za leto 2021.

Premier League: Liverpool je razbit, že peti zaporedni poraz na Anfieldu

Nogomania Liverpool ne najde poti iz krize, kar je izkoristil tudi Chelsea, ki je z zadetkom Masona Mounta postal že peta ekipa, ki je zaporedoma slavila na igrišču aktualnih prvakov.

Serie A: Inter z novim dežurnim junakom pobegnil na plus šest

Nogomania Inter je z dvema zadetkoma Čilenca Alexisa Sancheza slavil v Parmi in prvič v letošnji sezoni na vrhu lestvice povedel s kar šestimi točkami prednosti.

Velikega Bayernovega talenta Musiale ne bo na Euro U21 v Slovenijo in na Madžarsko

Nogomania Jamal Musiala je izgubljen za Euro U21. Nastop za Nemčijo velikemu talentu Bayerna preprečujejo pravila UEFA.

Kaj zmore Manchester United brez Davida De Gee? Zdaj bomo videli

Nogomania Angleški vratar Dean Henderson bo vendarle dočakal priložnost za nekaj tekem priložnosti na golu Manchester Uniteda.

Euro 2021 bo morda zaobšel dva predvidena gostitelja

Nogomania Manj kot 100 dni pred evropskim prvenstvom obstaja negotovost glede dveh prizorišč.

Bayern je pojem stabilnosti: Predsednik zatrjuje, da si klub še vedno lahko privošči velike okrepitve

Nogomania Predsednik Bayerna iz Munchna Herbert Hainer je podal zelo samozavesten odgovor na špekulacije, ki Norvežana Erlinga Brauta Haalanda povezujejo s prestopom na Bavarsko.

Kako je Steven Gerrard ustvaril zmagovalni stroj in razbil navidez nezlomljivo vladavino Celtica

Nogomania Steven Gerrard je imel morda še težjo delo pri razbijanju dinastije kot izzivalci Bayerna, Juventusa ali Paris Saint Germaina. Ta konec tedna bo njegov Rangers morda že postal prvak.

Glavobol po veseljačenju v Barceloni, Pique ima spet težave s kolenom

Nogomania Barcelona je spet, že drugič to sezono, ostala brez Gerarda Piqueja. Pregled je potrdil sum na poškodbo kolena.

Sprememba v ligi prvakov, namesto Anfielda spet "oaza" Madžarska

Nogomania Puskas Arena bo gostila tudi povratno tekmo osmine finala lige prvakov med Liverpoolom in Leipzigom.