Zgodovinsko sramoten poraz Barcelone: Toliko golov Katalonci še niso prejeli

Nogomania Zgodovina Barcelone je dolga in bogata in vsi, ki imajo radi ta klub, so danes osramočeni. Ekipa, ki jo vodi Quique Setien, si je privoščila zgodovinsko blamažo. Že pet prejetih golov bi bilo zgodovinskih.

Bayern je zverinsko potolkel bledo Barcelono in nevidnega Messija, Katalonci so povsem osramočeni

Nogomania Tretji polfinalist letošnje lige prvakov je Bayern. Nemški prvak je prvi favorit za osvojitev evropskega naslova, kar je podkrepil z odlično predstavo in veličastno zmago proti nemočni Barceloni.

Še ena okužba s COVID-19 v Barceloni

Nogomania Po Jeanu Clairu Todiboju so pri Barceloni zabeležili še eno okužbo s koronavirusom. Na srečo katalonskega kluba je bil pozitiven igralec, ki ga ni v kadru za današnjo tekmo z Bayernom.

V Ajdovščini prejeli kazen zaradi prisotnosti gledalcev

Nogomania Nogometni klub Primorje bo moral zaradi nespoštovanja predpisov Nogometne zveze Slovenije v času koronske krize plačati finančno kazen.

Nekdanji mecen prepričan, da lahko Inter kupi Messija

Nogomania Dolga leta je imel bogati Italijan roko nad delovanjem milanskega velikana. Ni skrivnost, da so mu od vselej ljubi Argentinci, zdaj je prepričan, da lahko klub medse zvabi najboljšega igralca na svetu.

Marca: Simeone odhaja, ga bo zamenjal Allegri?

Nogomania Niti 24 ur po izpadu iz Lige prvakov je trener španske ekipe že na tnalu. Mediji mu dajejo odpoved in že iščejo naslednika.

Učinkoviti Francoz na poti v Iličićevo moštvo

Nogomania Sezona se je uradno zaključila tudi za moštvo, ki je najbolj pozitivno presenetilo nogometno Evropo in svet v zadnjem letu. Časa za počitek ne bo veliko, saj vodilni že snujejo kadrovsko politiko za prihodnost.

Liverpool ima tudi najboljšega mladega igralca sezone

Nogomania Angleški velikan je po treh desetletjih znova postal državni prvak, ob tem pa je pobral tudi množico ostalih nagrad. Zdaj se lahko pohvali z novo.

Video: Roma znova posodila slovenskega napadalca

Nogomania Mladi slovenski napadalec se bo tudi v prihajajoči sezoni dokazoval v eni od najbolj nogometnih držav na svetu. Zadetke bo znova dosegal kot posojeni igralec velikana iz Rima.

Jakiroviću je žal, da se (še) ne igra, Maribor vrača poškodovane

Nogomania Če bi bilo vse po prvotnem načrtu, bi se slovenski prvoligaši že merili za točke v novi sezoni. Začetek je prestavljen na 22. avgust, zato si klubi čas krajšajo s pripravljalnimi tekmami.

Lewandowski? V boju za igralca leta lahko premaga Messija

Nogomania Dvoboj elitnega evropskega klubskega tekmovanja bi lahko tudi prinesel ime najboljšega nogometaša za aktualno leto. Takšno je mnenje nekdanjega igralca španskega velikana in reprezentance Brazilije.

URADNO: Willian s triletno pogodbo pri Arsenalu

Nogomania Brazilski reprezentant je zamenjal klubske barve, ne pa tudi mesta. Naslednja tri leta bo igral v rdeče-beli polovici angleške prestolnice.

Meščani mahajo z milijoni, iz konkurenčnega kluba želijo zvabiti vezista

Nogomania Če velikan iz Manchestra nima težav, je to pri finančnih vprašanjih. Svoje moštvo si pred novo sezono želijo okrepiti z igralcem iz konkurenčnega kluba.

Julian Nagelsmann: (Nov) najbolj zaželen trener v Evropi

Nogomania Inovator, inspirator in predrznež v eni osebi. Julian Nagelsmann, najmlajši trener, ki bo kdajkoli svojo ekipo vodil v polfinalu lige prvakov, je postal najbolj zaželen mlad strateg v evropskem nogometu.

Willian? Še ta teden bi lahko pristal na drugem koncu mesta

Nogomania Ko je postalo jasno, da Brazilec ne bo več igral v dresu Modrih, so se začela ugibanja o njegovi naslednji destinaciji. Očitno bo kmalu tudi uradno, da bo zamenjal klub, ne pa tudi mesta.

Mogočni Belgijec na pragu novega rekorda

Nogomania Ob prestopu v Italijo so mnogi zmajevali z glavo, danes pa teh preprosto ni več. Napadalec je že dokazal svoj razkošen talent in je na pragu spoštovanja vrednega rekorda.

Fama je bila upravičena: Dayot Upamecano je sinoči navdušil nogometni svet

Nogomania Neverjetno, da si ni noben klub upal aktivirati odkupne klavzule Dayota Upamecana. To je bila gromozanska napaka. Francoski mladenič je odigral tekmo na ravni najboljših branilcev sveta.

Cholo je premagan: Atletico naletel na tekmeca, ki ga je paraliziral

Nogomania Trener Atletica iz Madrida Diego Pablo Simeone je po porazu v Leipzigu Julianu Nagelsmannu podal največjo pohvalo. Priznal je namreč, da se njegova ekipa, ki je preživela vse možne situacije, nikakor ni uspela znajti, čeprav je dala vse od sebe.

Kapetan priznava: "Leipzig je bil veliko boljši"

Nogomania Atletico se je znova obrisal pod nosom za naslov evropskega prvaka. Tokrat se je pot do uspeha zdela realna, a zagodla jim jo je ekipa iz Nemčije.

Video: Slavje iz Leipzigove slačilnice

Nogomania Igrati tekmo na izločanje z Atleticom in Diegom Simeonejem je nekaj najtežjega za sleherno ekipo. Leipzig pa je to preživel in postal prva ekipa, ki ji je to uspelo brez Cristiana Ronalda.