Serie A: Lazio odpihnil Sampdorio in slavil enajstič zapovrstjo!

Nogomania Neverjetna serija zmag Lazia se je podaljšala še za eno tekmo, zadnja žrtev zadnje mesece najbolj rušilne ekipe Serie A je bila Sampdoria, ki je v Rimu prejela pravo 'porcijo'.

Video: Berić z lokalno žganico nazdravil prihod v nov klub

Nogomania V Chicagu Fireju so objavili zabaven posnetek, v katerem je moral novinec v moštvu Robert Berić na dušek spiti lokalno žganico, ki se iimenuje malört.

Olimpija začela odločno, zadel tudi mladinec Svit Sešlar

Nogomania Olimpija se je na prvi pripravljalni tekmi znesla nad drugoligašem Krko, prvi zadetek za Ljubljančane pa je dosegel komaj 18-letni Svit Sešlar. Zaigral tudi igralec na preizkušnji Taras Bondarenko.

La Liga: Real ima odgovor tudi ko napadalcem ne gre

Nogomania Real iz Madrida je uspešno opravil z zelo zahtevnim preizkusom proti Sevilli, junak srečanja pa je bil igralec, ki se poredko znajde med strelci.

Premier League: Pokvarjen rojstni dan Pepa Guardiole

Nogomania Manchester City je doma naletel na žilavega nasprotnika, ki je navkljub dvema goloma Sergia Aguera zvezdniški zasedbi Pepa Guardiole ukradel dve točki. Le remi Arsenala in Tottenhama.

Bundesliga: Vesoljski debi Erlinga Haalanda!

Nogomania Debi Erling Brauta Haalanda v Bundesligi dolgo ne bo utonil v pozabo. Norveška superzvezda v nastajanju je že na prvi tekmi zabila hat-trick, ki ga je zabila v vsega dvajsetih minutah igre!

Triglav: Po bratih Wilmots prišel še danski Albanec

Nogomania Triglav sestavlja pisano igralsko zasedbo, zbrano z vseh vetrov. Po belgijskih bratih Wilmots je v Kranj prispel tudi na Danskem rojeni albanski vezist, novinec je tudi nekdanji član Mure.

Nora goliada v Ljudskem vrtu: Maribor drugoligaša razbil z 18:0!

Nogomania Maribor je prvo pripravljalno tekmo v zimskem obdobju odigral proti drugoligašu, ki je z nekdanjim reprezentantom Nejcem Pečnikom v moštvu v Ljudskem vrtu prejel neverjetnih 18 zadetkov!

Uradno: Robert Berić se seli čez lužo!

Nogomania Robert Berić je pri 28 letih dvignil roke nad evropskim nogometom ter postal naslednji nogometaš, ki bo predstavljal slovenski nogomet v severnoameriški ligi MLS.

V pogajanjih za prvo zvezdo Sportinga je zdaj pogoj postavil Manchester United

Nogomania Pogajalsko izhodišče Sportinga iz Lizbone je močno, ampak vse bolj načeto. Stojita dva pomembna posla. Slovan še čaka, Manchester United pa se je že postavil zase.

Na Cipru so zamrznili ligo, sodniku je razneslo avtomobil

Nogomania Ciprska nogometna liga je marsikdaj sumljiva, še dodatno pa ji ugled znižujejo dogodki, kakršnemu so Ciprčani priča trenutno. Policija preiskuje napad na sodnika.

V Krškem se je zaman prebijal igralec, ki je zdaj milijonar po zaslugi pokra

Nogomania Nogomet ni nujno končna postaja za igralce, ki se vanj podajajo. To dokazuje tudi zgodba Blaža Žerjava, ki je danes milijonar, a v nogometu ni nikoli uspel.

Mandarić privija pipico, odhaja eden dražjih igralcev

Nogomania Milan Mandarić Olimpije ne namerava več financirati, tako da je prihodnost ljubljanskega kluba sila negotova. Stroški se bodo na mesečni ravni malce le znižali, odhaja namreč eden dražjih igralcev.

Zidane je za dvoboj s Sevillo prečrtal Bala, kaj se dogaja?

Nogomania Real Madrid danes čaka zanimiva prvenstvena tekma s Sevillo, za katero pa trener Zinedine Zidane v ekipo ni uvrstil Garetha Bala. Kaj se dogaja?

Poškodba kolena je končala sezono branilca Domžal

Nogomania Domžale bodo v drugem delu sezone šibkejše za branilca, ki je pomemben član ekipe trenerja Andreja Razdrha. Obeta se dolga odsotnost z nogometnih igrišč.

Gascoigne je razkril, koliko je v vseh teh letih zapravil za alkohol

Nogomania Paul Gascoigne je odkril novo sredstvo za pomoč pri odvajanju od alkohola. Resnici na ljubo ga krvavo potrebuje. Po grlu je Anglež pognal pravo bogastvo.

Ibrahimovića ni več, novinec je izkoristil prostor in prevzel največjo plačo v ligi MLS

Nogomania Los Angeles Galaxy ima veliko luknjo po odhodu Zlatana Ibrahimovića, a jo bodo v klubu zapolnili, in sicer tako, da bodo za velik denar pripeljali zvezdo iz Evrope.

Popoln triumf Benfice, ki je v odličnem položaju za nov naslov

Nogomania Na Portugalskem sta se v petek odvili dve tekmi, ki sta morda že usodno prelomili boj za naslov državnega prvaka. Benfica ima odprto pot do šestega naslova v zadnjih sedmih letih.

Dinamo Zagreb in Dani Olmo: Menedžerji zapletajo prestop desetletja

Nogomania Andy Bara, ki je v Sloveniji "pomagal" pogubiti Koper, je del menedžerske združbe, ki skrbi za slabo voljo pri Dinamu in AC Milanu. Prestop Danija Olma namreč stoji zaradi menedžerske pogoltnosti.

Barcelona kupuje novega Brazilca

Nogomania Barcelona je na pragu sklenitve dogovora z vezistom, ki je že standarden član enega največjih brazilskih klubov Palmeirasa. Zanj je že naredila načrt za čim hitrejšo prilagoditev španskemu nogometu.