Lukaku in Ibrahimović? Oba sta odrasla, gremo naprej

Nogomania Kako bi bilo, če bi AC Milan proti Interju tekmo končal z enajstimi igralci? Stefano Pioli verjame, da bolje, a Zlatana Ibrahimovića ne obsoja.

Oscar sanja Chelsea in reprezentanco, a se pogodbi na Kitajskem ne bi odrekel

Nogomania Evropski nogomet je nekaj povsem drugega kot kitajski in Oscar bi se rad vrnil v Chelsea. Vseeno pa igra za tako dober denar, da pogodbe na Kitajskem ne želi prekiniti.

Zakaj je Ibrahimović Lukakuju omenjal "voodoo sranje", Belgijec pa je ponorel?

Nogomania Očitno je Zlatan Ibrahimović Romeluja Lukakuja zbodel tja, kjer ga zelo boli. Zgodba ima zanimivo ozadje.

Premier League: City je vse močnejši, sedma zaporedna zmaga in četrtič brez prejetega gola

Nogomania Manchester City galopira. Četa Pepa Guardiole je v gosteh zmlela West Bromwich in se veselila že sedme zaporedne zmage v prvenstvu. Gol razlika v tem obdobju: 18:1!

Katarzična zmaga Interja na derbiju polnem strasti

Nogomania Inter je z zadetkom Christiana Eriksena v 97. minuti premagal Milan in napredoval v polfinale italijanskega pokala. Derbi je zaznamoval konflikt Lukaku-Ibrahimović, slednji tekme ni dočakal do konca.

Ogenj med orjakoma: Romeluju Lukakuju in Zlatanu Ibrahimoviću je zavrela kri

Nogomania Na derbiju italijanskega pokala med Interjem in Milanom je zavrelo med zvezdniškima napadalcema Romelujem Lukakujem in Zlatanom Ibrahimovićem, sočno obkladanje z žaljivkami pa je trajalo kar tri minute.

Kraljevi pokal: Villarreal preskočil še eno oviro

Nogomania Levante in Villarreal sta prva udeleženca četrtfinala španskega kraljevega pokala, ki počasi prehaja v ključno fazo. Barcelona v sredo na delu pri drugoligašu.

Nekaj povsem novega za Romana Bezjaka, pogodba je podpisana

Nogomania Pisana kariera Romana Bezjaka zavija v povsem novo smer. Prvič bo slovenski napadalec zaigral v Turčiji.

Aston Villa je nakupovala v Marseillu, dobila je preizkušenega igralca

Nogomania Aston Villa je povišala svoje prestopne izdatke v letošnji sezoni. Iz Marseilla je pripeljala igralca, od katerega si v klubu veliko obetajo.

Talisman je iz Atalante v Sevillo odšel za majhen denar

Nogomania Papu Gomez je z današnjim dnem dokončno prekini vezi z Atalanto, svojo kariero pa nadaljuje v španskem prvenstvu.

URADNO: Chelsea ima novega trenerja, bo na delu že v sredo?

Nogomania Različni mediji ter strokovnjaki za dogajanje na nogometnem tržišču so imeli prav, londonski klub ima novega managerja. Ga bomo na delu videli že jutri?

Bes ga bo drago stal, Conte ob tekmi in zajetno vsoto denarja

Nogomania Strateg kluba iz Lombardije si bo dobro zapomnil dogajanje ob koncu tekme v Vidmu. Naval besa ga bo udaril po žepu, prejel pa je še kazen prepovedi vodenja ekipe.

Igralci Barcelone so pristali na nižje plače, pa jih vseeno ni bilo

Nogomania Katalonski velikan se je znašel v hudih težavah. V minulih dneh so prihajale informacije o finančnih tegobah kluba, ki v predvidenem roku že nekaj mesecev ni izplačal osebnih dohodkov.

Slovenski napadalec Francijo zamenjal za Poljsko

Nogomania Slovenci imamo novega predstavnika na Poljskem. Nekdanji član Mure se iz Francije seli na Poljsko.

Kontroverzni lastnik že poklical naslednika Gattusa, naslednjih 10 dni bo ključnih

Nogomania Na jugu Apeninskega polotoka nikoli ni dolgčas. Nedolgo tega so bili Azzuri hit sezone, zdaj pa se spopadajo z možnostjo menjave na trenerskem mestu.

Začetek krpanja lukenj v Olimpiji: Prišel je nov napadalec

Nogomania Olimpija je izgubila precej igralcev in pričakovati gre prihod novih igralcev. Danes je ljubljanski klub podpisal pogodbo s črnogorskim napadalcem.

Di Maria koleba med Parizom, Milanom, Torinom in Londonom

Nogomania Argentinski zvezdnik je pred velikim razpotjem. Aktualna pogodba se mu izteka, zahvaljujoč dolgi in bogati karieri pa mu različnih možnosti ne manjka in vse ponujajo atraktivnost ter tekmovalnost.

Parižani želijo velik ulov, Ramosu ponujajo večletno pogodbo

Nogomania Francoski prvak se ne želi zadovoljiti z vladavino v domovini, pač pa po vrhu seči tudi v evropskem merilu. Njihova naslednja tarča bo eden najbolj čislanih branilcev na svetu.

Srbi si bodo spet omislili selektorja za milijon evrov, prvi kandidat je živa legenda

Nogomania Hrvaška reprezentanca ima najboljšega selektorja, srbska pa bo imela najdražjega. Vse bližje smo imenovanju Dragana Stojkovića.

Roman Abramovič ima stvari rad pod kontrolo: Lampardov problem niso bili le rezultati

Nogomania V rubriki Ozadja tokrat razglabljamo o vzrokih za neuspeh Franka Lamparda pri Chelseaju. Življenjsko priložnost je verjetno dobil prezgodaj, vendar je ni mogel zavrniti.