Mura bo do leta 2022 zadržala enega najbolj izkušenih v ekipi

Nogomania V črno-belem dresu Mure bo ostal bočni branilec Žiga Kous, ki je zvestobo prekmurskemu prvoligašu obljubil do leta 2022.

Slaba novica za Liverpool: Thiago je pozitiven na COVID-19

Nogomania Thiago Alcantara je v Liverpool komajda prišel, a je že na stranskem tiru. Razlog pa ni poškodba, temveč pozitiven test na novi koronavirus. Nogometaš je kazal mile simptome okužbe.

Barcelonin napadalec je brez oklevanja zaustavil avto, da bi se fotografiral z invalidom

Nogomania Biti nogometaš velikega kluba s seboj prinaša tudi družbeno odgovornost, ki se jo danski napadalec Barcelone Martin Braithwaite dobro zaveda.

V zadnjem trenutku sprememba: UEFA ne dovoli tekme v Armeniji

Nogomania Armenija trenutno ni primerna za igranje tekme playoffa za preboj v ligo Europa. Ararat in Crvena zvezda se zato selita na nevtralno prizorišče.

UEFA se je spomnila na Didierja Drogbaja

Nogomania Eden najboljših napadalcev 21. stoletja je letošnji osvajalec predsedniške nagrade UEFA. Didier Drogba ni bil le izjemen nogometaš, ampak je tudi izjemen človek, poudarja Aleksander Čeferin.

Pokal: Olimpija s partnerskim klubom, Maribor s padlim štajerskim "sosedom"

Nogomania Čez tri tedne se nadaljuje Pokal Union, v katerem se bodo klubi borili za preboj v četrtfinale. Olimpija in Maribor sta dobila nasprotnika iz druge lige.

Igralec Sežane bo igral skupaj s Pierrom-Emerickom Aubameyangom

Nogomania Slovenska liga ima po novem tudi članskega reprezentanta Gabona. Na seznamu te reprezentance se je znašel član Sežane, ki bo tako v kratkem delil slačilnico s slovitim Pierrom-Emerickom Aubameyangom.

URADNO: Luka Krajnc je izpolnil svoje sanje

Nogomania Slovenski branilec Luka Krajnc ostaja na drugoligaški ravni, a zapušča Italijo. Nov izziv je našel v drugi Bundesligi, v katero je izpadla Fortuna iz Dusseldorfa.

Laziu je uspel nov velik podvig: Po Immobileju je zadržal še eno veliko zvezdo

Nogomania Laziu je po sezoni, v kateri se je po 12 letih vrnil v ligo prvakov, uspel velik kadrovski podvig. Zadržal je vse ključne akterje, dva izmed njih pa sta na višku moči celo podpisala novi pogodbi.

Veliko dela za Salihamidžića po Destovi košarici: Enega prodaja v Leeds, drugega kupuje v Chelseaju

Nogomania Bayern se mora osredotočiti na nove tarče, potem ko je ostal na suhem glede Sergina Desta. Hasan Salihamidžić očitno verjame, da s Chelseajem lahko sklene dogovor.

Crvena zvezda se ne bo upirala, pripravljena je igrati v Armeniji

Nogomania Crvena zvezda se ne počuti ogrožena in ne vidi ovir za igranje tekme playoffa za ligo Europa v Armeniji. Organizatorji trdijo, da razloga za skrb ni.

Povratne tekme playoffa za ligo prvakov: Nocoj bo velik večer za madžarski nogomet

Nogomania Nocoj, malce pred 23. uro, se bodo za tri klube odprla vrata elitne lige prvakov. Zmaga prinaša debele milijone evrov. Ferencvaros igra za zgodovino.

Manchester United je našel kandidata za položaj na levem boku

Nogomania Manchester United je po neuspešnih pogovorih z madridskim Realom za prestop Sergia Reguilona našel novega kandidata za položaj na levem boku obrambe. Ta igra v klubu, ki je vselej odprt za prodaje igralcev.

Novost v 1. SNL: Prvič bo sodila sodnica

Nogomania Tudi v 1. SNL, potem ko se je to že zgodilo v drugi in še prej v tretji ligi, se prebija ženska sodnica. Staša Špur se bo predstavila na sobotni tekmi med Aluminijem in Koprom.

Riquiju Puigu se ponujata dve zanimivi možnosti, vabita ga dva nekdanja evropska prvaka

Nogomania Nadarjeni vezist Barcelone Riqui Puig si želi ostatli v svojem matičnem klubu, a mu trener Ronald Koeman ne more zagotoviti želene minutaže. Rešitev ponujata dva nekdanja evropska prvaka.

Kloppova pripomba studiu: Kaj je rekel Keane? Da smo igrali površno? Mogoče govori o drugi tekmi

Nogomania Jurgen Klopp je po zmagi proti Arsenalu začuden opomnil Roya Keana v studiu televizije Sky Sports, da Redsi zagotovo niso igrali površno.

Norveška senzacija na poti v Milan, rdeče-črni lovijo tud mladega upa Manchester Uniteda

Nogomania Italijanski velikan Milan želi svoji ekipi priključiti dva zelo perspektivna igralca. Prvi jih je prepričal na tekmi lige Europa, drugi v Manchester Unitedu ni dočakal prave priložnosti za dokazovanje.

V Manchester Cityju pričakujejo svežo ponudbo Barcelone za branilca

Nogomania Ruben Dias je pod streho, tako da Manchester City zdaj lahko odpiše mladega Erica Garcio. Angleži pričakujejo zadnjo ponudbo Barcelone.

Praznujemo 20 let Nogomanie: Skupaj bomo rasli še naprej

Nogomania Mineva 20 let, odkar je svetovni splet prvič zaznal obstoj nogometnega portala nogomania.com. Za nami je zanimiva pot, po kateri si želimo nadaljevati skupaj z vami, spoštovane bralke in bralci.

Legendarni Lucescu ima sina, ki zdaj trka na vrata Bundeslige

Nogomania Schalke išče novega trenerja, med kandidati pa se je znašel tudi romunski trener, ki je najbolj znan po tem, da je sin slovitega Mircee Lucescuja.