Tevez: Vozil sem audija in bil tarča posmeha vseh soigralcev

Argentinski zvezdnik Carlos Tevez je spregovoril o svojem času pri Manchester Unitedu in razkril, kako pomembno je bilo, da igralci vozijo čim bolj luksuzne avtomobile.

Skavt: Najstniške zvezde lige Europa

V tej sezoni so v ligi Europa celinski javnosti svoj talent predstavili številni novi obrazi. V naši redni petkovi rubriki Skavt tokrat pregled najopaznejših najstniških zvezd tega tekmovanja.

Nizozemci napovedali prvo okrepitev Reala za novo sezono

Ugledni nizozemski časnik De Telegraaf trdi, da si je španski velikan Real iz Madrida že zagotovil prvo odmevno okrepitev za sezono 2020/21.

Zbogom, Arsenal: Leicester ne da trenerja, dal mu je novo pogodbo

Kdo so angleški velikani, je jasno. A nekateri bi to lahko še postali. Leicester City gre po svoji poti in se ne pusti zmesti. Brendan Rodgers sijajno vodi ekipo in uprava kluba je to znala nagraditi.

Video: Gareth Bale igra golf tudi na treningu

Gareth Bale se očitno zna pošaliti tudi na svoj račun oziroma na račun javnega mnenja o njem. Na treningu s soigralci se je zabaval z igranjem navidezneg golfa.

Pelejev dres s poslovilne tekme proti Jugoslaviji prodan na dražbi, izkupiček izjemen

V Torinu je potekala dražba zbirateljskih predmetov iz sveta športa. Osrednji predmet je bil Pelejev dres z njegove zadnje tekme za Brazilijo.

Konec embarga: Chelsea se vrača na tržnico

Angleški velikan Chelsea se po polovici odslužene kazni zarad kršenja pravil pri rekrutaciji mladoletnih igralcev vrača na tržnico. Njihova pritožba za skrajšanje kazni je bila uspešna.

UEFA spremenila sistem playoffa v kvalifikacijah za SP leta 2022

UEFA je modificirala sistem zaključnih bojev v kvalifikacijah za uvrstitev na svetovno prvenstvo leta 2022 v Katarju. Ta bo odslej prinesel še več napetih tekem.

Lukaku: Tako butaste naslovnice še nisem videl

Napadalec Interja iz Milana Romelu Lukaku se je odzval na provokativno naslovnico v časniku Corriere dello Sport, ki je njegovo nocojšnjo bitko proti Chrisu Smallingu iz Rome orisal kot "Black Friday".

Trditev Dan Tane ne drži, Rudija Zavrla sploh ni bilo na kongresu na Dunaju

Dobrivoje Tanasijević je "namočil" Rudija Zavrla in dejal, da se je na kongresu UEFA na Dunaju posmehoval Jugoslaviji, a očitno ni govoril resnice. Zavrla na Dunaju sploh ni bilo.

Sadio Mane je prejel pohvalo, kakršna ne pride vsak dan

Odlični napadalec Liverpoola Sadio Mane je igralec po okusu najboljšega nogometaša sveta v letu 2019 Lionela Messija, ki meni, da je sramotno, da je Mane v izboru za zlato žogo zasedel šele četrto mesto.

Res je, Barcelona bo morda posodila vezista

Barcelona bo gnečo v zvezni vrsti reševala tudi s posojo. Več klubov se zanima za mladega nogometaša, ki mu Ernesto Valverde trenutno ne more dati minut.

Guti noče več biti Guti

Ambiciozna Almeria napada špansko prvo ligo z legendo na klopi. Moštvo pod vodstvom Gutija še ni izgubilo, novi trener pa ima tudi nekaj svojih nepričakovanih zahtev.

Arsenal: Samozavest na psu in najslabši niz po 42 letih

Odhod Unaia Emeryja ni čudežno spremenil situacije pri Arsenalu. Pod vodstvom začasnega trenerja Freddija Ljungberga je ekipa ne dveh ligaških tekmah osvojila eno točko.

"Hazard je Michael Jordan nogometa!"

Eden Hazard že več let velja za enega najboljših nogometašev na svetu, selektor belgijske reprezentance Roberto Martinez pa je prepričan, da bo nekoč osvojil Zlato žogo.

Agent Garetha Bala: V Madridu ni ekstatičen

Prihodnost Garetha Bala je večna tema v Madridu. Velški zvezdnik preživlja težke čase, se ne razume s trenerjem Zinedinom Zidanom, nanj pa so se spravili tudi navijači Reala.

Pred derbijem z Bayernom je trener Borussie ponosen na špekulacije

Običajno je tako, da trenerji sredi sezone bežijo od spogledovanja z naslovom prvaka, Bayernov izzivalec pa je na tovrstne špekulacije ponosen.

Allegri razkril časovni okvir svojega povratka

Povezujejo ga z več klubi, Massimiliano Allegri pa potrpežljivo čaka. Priznani italijanski trener je razkril svoje namere in časovni okvir svojega povratka v nogometni posel.

Marco Silva naslednja trenerska žrtev, na klop legenda

Vodstvo Evertona je po sredinem visokem porazu na mestnem derbiju z Liverpoolom odpustilo trenerja marca Silva, ki moštvo zapušča na 18. mestu Premier League.

Mura po zgledu Maribora in Olimpije razočarala za konec

Za Muro zimski premor prihaja kot naročen. Prekmurci so namreč že štiri tekme brez ligaške zmage. Danes so se mučili še z Bravom, ki je na Fazaneriji osvojil točko.