Serie A: Konec je mini serije zmag Fiorentine

Zadnja tekma osmega kroga italijanske Serie A ni prinesla pretirano velikega vznemirjenja, saj sta se tekmeca razšla brez zadetkov. Po osmih krogih na dnu lestvice kluba iz istega mesta.

Premier League: Arsenal zatajil v svojem slogu

Arsenal nadaljuje s slabo formo na gostovanjih, nov poraz pa je doživel proti novincu v ligi Sheffield Unitedu.

Dva Slovenca v zgodovinskem izboru novoustanovljene trofeje!

France Football je objavil imena desetih nominirancev za novoustanvoljeno trofejo, ki nosi ime po legendarnem sovjetskem vratarju Levu Jašinu. Med desterico sta tudi dva Slovenca.

Neymar: Za PSG bom dal vse od sebe

Brazilski superzvezdnik Neymar je prebolel spodletel prestop v Barcelono, jeznim navijačem PSG pa sporoča, da so njegove misli osredotočene le na to, da s Parižani osvoji ligo prvakov.

Zlata žoga: Med 30 nominiranci ni presenečenj

V mesecu decembru bomo dobili zmagovalca izbora za Zlato žogo, ki v nogometu, ko gre za individualna priznanja, šteje največ. Med nominiranci je največ igralcev iz angleške Premier League.

Lyonov kaos: Sveža pot je trajala le 11 tekem

Dve zmagi v desetih krogih, 14 točk zaostanka za vodilnim Paris St. Germainom in ekspresna trenerska menjava. Zgodba zadnjih dveh mesecev je v Lyonu kaotična in kompleksna.

City v strahu pred Realom pripravlja sanjsko ponudbo

Angleški Manchester City se zaveda zanimanja Reala iz Madrida za enega najboljših igralcev moštva, zato že pripravlja odgovor, ki bo podkrepljen z veliko denarno povišico.

Domžalski podmladek bo v ligi prvakov bodril poln stadion

Domžalska mladinska selekcija bo jutri igrala povratno tekmo 1. kroga mladinske lige prvakov. Dvoboj z romunskim nasprotnikom je še povsem odprt.

Džajića skrbi pretiran optimizem navijačev Crvene zvezde pred Tottenhamom

Čeprav je slaba forma Tottenhama za mnoge priložnost za Crveno zvezdo, pa stari lisjak Dragan Džajić opozarja, da bo srbskim prvakom prav zaradi tega izjemno težko.

Je Uli Hoeness krut ali realen? Poškodovani reprezentant naj kar pozabi na Euro 2020

Niklas Süle zdaj še ne razmišlja o povratku, saj je njegova poškodba kolena še sveža. Uli Hoeness pa mu je preko medijev že posredoval nasvet.

Stožiška sramota je potrdila kaos, ki vlada v Velenju

Katastrofalen poraz v Ljubljani, ki je bil še hujši, kot kaže končni izid tekme, je dodatno zaostril krizo Rudarja, ki je na dobri poti, da celo preseže negativen rekord Radomelj iz sezone 2016/17.

Inter si je zaželel igralca Barcelone

Italijanski mediji trdijo, da je Inter iz Milana zelo zainteresiran za nakup igralca, ki v Barceloni po letošnji sezoni sodeč nima več nobene prihodnosti.

Šimundža od igralcev ni zahteval zmage proti Triglavu, v slogu Zahovića je opozoril na taktično kulturo

Ante Šimundža ocenjuje, da je pozitiven rezultat za Muro lahko tudi točka proti Triglavu. Šimundža pa je osvojil tudi "Zahovićev" termin taktična kultura, ki naj ne bi bila ustrezna.

Hrvaški selektor Zlatko Dalić ima spet neverjetno ponudbo

Vodenje Hrvaške je prestižna stvar, ni pa najbolj donosna. Zlatko Dalić ima po uspehu na svetovnem prvenstvu ogromno ponudb, najnovejša pa je v finančnem smislu zares sijajna.

Če bi poklical Bayern? Potem ne izključujem ničesar

Erik Ten Hag čvrsto sedi v sedlu nizozemskega velikana Ajaxa, a je zdaj namignil, da bi v primeru Bayernovega vabila pošteno razmislil.

United je zanj plačal rekord, takšne igralce pa bi zlahka našel med amaterji

Upokojeni nizozemski reprezentant Rafael van der Vaart se posmehuje Manchester Unitedu, ker je poleti za rekorden znesek svoje vrste okrepil s Harryjem Maguirejem.

Milanič po sramoti v Sežani: Lahko bi bilo tudi drugače

Tabor iz Sežane je kljub skromnim resurom včeraj imel to, česar Maribor ni imel. Moštveni duh in borbenost je nekaj, česar denar ne more kupiti.

Koeman se pripravlja na službo in izziv svoje kariere

Nizozemska nogometna zveza je potrdila, da ima selektor izbrane vrste Ronald Koeman v pogodbi določeno klavzulo, ki bi mu že po koncu evropskega prvenstva omogočila izpolniti velike sanje.

Mourinho neusmiljeno po Solskjaeru: Tudi jaz bi želel govoričiti samo o prihodnosti

Da je trenutno obdobje za Manchester United samo prehodno, kot pravi Ole Gunnar Solskjaer, se zdi kritičnemu Joseju Mourinhu smešno. Portugalec si je Norvežana pošteno privoščil.

Po skalpu Maribora: Sežana ni popustila niti ob izenačenju Maribora

Trener Tabora iz Sežane Almir Sulejmanović je ponosen na svoje nogometaše, ki so včeraj proti pričakovanjem premagali Maribor. Popustili niso niti, ko so Mariborčani izenačili.