Bodoči nogometaš AC Milana je začel z zdravniškimi pregledi

AC Milan bo svoje moštvo okrepil z aktualnim najboljšim igralcem nedavno končanega afriškega pokala narodov. Arsenal ne bo izkoristil opcije.

Leipzig verjame v mladeniča iz Chelseaja, oblekel ga je v svoj dres

Nemški prvoligaš Leipzig je uspel prepričati mladega nogometaša Chelseaja, na katerega je Frank Lampard računal, a mu minut ni mogel zagotoviti.

Thuramov sin je presenetljivo izbral novi klub

Lillian Thuram je bil odličen branilec, njegov sin Marcus, ki je že nekaj let profesionalni nogometaš, pa je napadalec. Zdaj je prestopil v nov klub in novo ligo.

Nesojena okrepitev Liverpoola je pred prestopom v La Ligo

Po še eni kakovostni sezoni je Nabil Fekir spet pred prestopom. Lani je Liverpool vse skupaj odpovedal v zadnjem hipu, letos pa je Francoz pred selitvijo v Španijo.

Žreb kvalifikacij za LE: Če Olimpija napreduje, jo čaka nasprotnik "s piknika"

V primeru, da bo Olimpija izločila Malatyaspor v drugem krogu kvalifikacij za ligo Europa, jo v naslednji fazi čaka stari znanec beograjski Partizan. Domžale na Nizozemsko ali v BiH.

Če bo Maribor izpadel proti AIK, dobi Albance ali Moldavce

V primeru izpada proti AIK bo Maribor igral tretji krog kvalifikacij za ligo Europa, nasprotnik pa ne bo nepremagljiv. Olimpija in Domžale še čakata na potencialna nasprotnika.

Žreb tretjega kroga: Maribora v primeru izločitve AIK ne čaka nemogoča naloga

Če bo Maribor pravi, ima letos lepe možnosti za preboj v Evropi. Valur je bil ugoden žreb, AIK je ob stoodstotni mobilizaciji in dobrem dnevu verjetno premagljiv, znan pa je tudi potencialni nasprotnik v tretjem krogu.

Za brazilski nogomet bi bilo najbolje, če bi Neymar odšel v Barcelono

Neymar v Barcelono? To je ideja, ki je všeč marsikomu. Tudi Filipeju Luisu, izkušenemu bočnemu branilcu, ki se je poslovil od Atletica iz Madrida.

Nov slovenski gol v ligi MLS

Antonio Delamea je zabil gol, drugega v sezoni, in potrdil zmago New England Revolutiona. Njegov klub je sedmi v vzhodni konferenci lige MLS. Struna do zmage s Houstonom.

NZS potrdila: Rok Kronaveter bo izpustil Olimpijo

Na prvi spopad Roka Kronavetra z Olimpijo bo treba še počakati. Nedeljski večni derbi v Ljudskem vrtu se bo namreč odvil brez izkušenega vezista.

Higuain je igral, toda njegov status se ni spremenil

Gonzalo Higuain je spet pri Mauriziu Sarriju, tudi igra, vendar La Gazzetta dello Sport prekinja "zabavo". Argentinec je ta trenutek še vedno vse prej kot fiksen za novo sezono.

Namesto v pokoju, je Ljupko Petrović spet na delu

Pri dvainsedemdesetih bi marsikdo užival v pokoju, sploh, če bi bil tako dobro preskrbljen kot je Ljupko Petrović. Toda evropski prvak s Crveno zvezdo ima drugačne načrte.

Sodnik je zaradi transparenta navijačev prekinil tekmo

Navijači Partizana so s transparentom "opomnili Zvezdine sodnike", kar pa je glavni sodnik razumel kot grožnjo in igralce poslal v slačilnico.

Danes: Žreb parov tretjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov

Ob 12. uri bo v Nyonu opravljen žreb parov tretjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov. Maribor bo v primeru napredovanja proti AIK naletel na močnega nasprotnika.

Drama v Romuniji, trenerja je na klopi doletel infarkt

Trener Dinama iz Bukarešte Eugen Neagoe je med tekmo padel skupaj. Reševalci so se takoj začeli boriti za njegovo življenje, ključen pa je bil defibrilator.

Hadžić: Stožice se polnijo, ponosen sem na preobrat Olimpije

Olimpija je včeraj zadovoljila trenerja Safeta Hadžića, ki je posebej ponosen na to, da je moštvo pokazalo čvrst karakter in obrnilo srečanje po zaostanku za kar dva gola.

Video: Damjan Bohar je zadel že na prvi v sezoni

Po zelo dobri lanski sezoni je Damjan Bohar ostal v Lubinu in z njim včeraj tudi začel sezono v poljski ligi. Vpisal je remi proti Cracoviil prispeval pa tudi gol za točko.

Bale: Vse kaže na Kitajsko?!

Gareth Bale zapušča Real Madrid, to je zdaj že jasno. Zgodil pa se je neverjeten zasuk, vse namreč kaže na to, da Valižan sploh ne bo uspel najti kluba v Evropi!

Olimpija dobila derbi in poslala jasen signal tako Domžalam kot Mariboru

Olimpija stopnjuje svojo formo pred naslednjo evropsko preizkušnjo. V drugem krogu 1. SNL se je znesla nad Domžalami, ki kljub dvema goloma v Stožicah niso pokazale veliko. Menalo je grešil, Suljić zadeval in podajal.

1. SNL: Olimpija ima pred Mariborom pet točk prednosti

Olimpija je znala izkoristiti nov kiks Maribora. Derbi kroga z na videz utrujenimi Domžalami je v Stožicah kljub zaostanku za dva gola na koncu dobila prepričljivo, njena zmaga bi lahko bila še višja.