Povratek lige v Srbiji je že prinesel atraktiven gol

Nogomania V srbski ligi se nogomet spet igra in padel je tudi že atraktiven gol. Milan Marčić ga je v dresu Spartaka zabil na gostovanju pri Indjiji.

Kultni mehiški velikan v primežu povezav z narkokarteli

Nogomania Lastniki Cruz Azula, enega najbolj priljubljenih klubov v Mehiki, so se znašli v policijski preiskavi, saj so obtoženi pranja denarja in povezav z zloglasnimi mehiškimi narkokarteli.

Stanković želi, da trener, ki ga je zamenjal, pride na proslavo naslova

Nogomania Zasluge za osvojitev naslova prvaka so pri Crveni zvezdi razdeljene med dva trenerja. Aktualni Dejan Stanković zato želi proslavljati s predhodnikom Vladanom Milojevićem.

Avstrijci so okronali pokalnega prvaka

Nogomania V Avstriji je bil odigran veliki finale pokalnega tekmovanja. V Celovcu se je prve lovorike v sezone veselil aktualni prvak, ki je drugoligaša ugnal brez vseh težav.

Padel je prvi slovenski gol po zagonu nogometa: Damjan Bohar je ohranil strelsko formo

Nogomania Damjan Bohar je avtor prvega slovenskega gola, ki je bil dosežen po obdobju karantene. Prekmurec je svojo ekipo popeljal do visoke zmage s 3:0, sam pa je dosegel že 12. prvenstveni zadetek v sezoni.

Kljub krizi je Icardi uspel priti do prestopa

Nogomania Za Maura Icardija ni krize. Odlični napadalec iz Argentine ne bo občutil zmanjšanja nogometnega trga, saj je že sklenil dogovor za prestop iz Interja v PSG. Odškodnina bo spodobna, a nižja od prvotno načrtovane.

Veliko simbolike ob zagonu Serie A: Prva tekma bo v Bergamu

Nogomania V Italiji bodo sezono v Serie A začeli z veliko mero simbolike. Prva tekma naj bi bila odigrana v žarišču pandemije v Italiji - Bergamu.

Ronaldo in Messi doživela poraz na Forbesovi lestvici najbogatejših

Nogomania Ameriški Forbes je objavil svoj tradicionalni letni seznam 100 najbogatejših športnikov sveta. Po štirih letih prvega mesta ne zaseda nogometaš, razlika med Cristianom Ronaldom in Lionelom Messijem pa je bila vnovič minimalna.

Prekmurje diha z Muro: Vstopnice za tekmo brez gledalcev gredo za med

Nogomania Mura je v sklopu inovativne akcije "Mi smo Mura" vzpostavila več prodajnih mest, kjer so si navijači lahko zagotovili posebno vstopnico za prvo domačo tekmo brez gledalcev. Odziv je izjemen.

Bundesliga: Bayer se je pobral, kaj bo danes storil Bayern?

Nogomania V Leverkusnu niso dolgo obžalovali visokega poraza, z golom Havertza so se v petek hitro vrnili na zmagovalna pota. Vodilni Bayern ima po derbiju danes pred seboj precej lažjo nalogo.

Crvena zvezda spomin na Bari obeležila z naslovom državnega prvaka

Nogomania Crvena zvezda je danes pred 29 leti dosegla največji uspeh v svoji zgodbi, nepozaben spomin pa je dopolnila z zmago na prvo tekmi po karanteni, s katero je potrdila naslov srbskega prvaka.

Žal mi je, ker Elsner iz Olimpije ni odšel v Partizan

Nogomania Na Marka Elsnerja se je spomnil njegov velik prijatelj in tudi človek, ki je bil zaslužen za njegov prestop iz Crvene zvezde v francosko Nico.

Se Final Four lige prvakov seli iz Turčije?

Nogomania UEFA naj bi bila vse bolj prepričana v to, da bo zaključek lige prvaka izpeljala po sistemu t.i. Final Foura, pojavlja pa se veliko ugibanj, kje naj bi potekal zaključni turnir.

Sergej Jakirović trdi, da ni enoznačen trener: Maribor se mora otresti starih navad

Nogomania Sergej Jakirović je v Maribor prišel z referenco čvrstega trenerja, a tudi odločnostjo, da bo njegov Maribor igral hitreje in bolj agresivno kot doslej. Da Maribor ne bi bil več prebrana zgodba, uvaja novosti.

Francija v nogometni depresiji: Smo mar idioti?

Nogomania Vodilni francoski športni časnik L'Equipe je z današnjo naslovnico dobro ponazoril stanje duha, ki trenutno vlada v francoskem nogometu.

Van Gaal: Moj največji uspeh v karieri je FA pokal z Manchester Unitedom!

Nogomania Legendarni nizozemski trener Louis van Gaal je v svoji dolgi karieri osvojil vrsto bleščečih lovorik, sam pa največjo težo pripisuje edini lovoriki, ki jo je osvojil na klopi Manchester Uniteda.

Prejel ponudbo Real iz Madrida, a bil preveč prestrašen, da bi jo sprejel

Nogomania Upokojeni nizozemski reprezentant je razkril, da je na njegov naslov priromala zelo konkretna ponudba Reala iz Madrida, a je bil preveč nervozen, da bi jo sprejel.

En nastop v članskem nogometu, en razbit lamborghini vreden 250 tisočakov

Nogomania Tretji vratar Paris Saint Germaina Marcin Bulka je pri objestnem prehitevanju blizu svojega rojstnega kraja Wyszogroda povzročil prometno nesrečo, v kateri je uničil četrt milijona evrov dragega lamborghinija.

Nepogrešljivi člen Pep Teama bo trenersko kariero začel v četrti ligi

Nogomania Dolgoletni vratar Barcelone Victor Valdes je tri leta po koncu aktivne kariere sprejel prvo samostojno trenersko službo. Trenersko kariero bo začel povsem na dnu.

Barcelona še naprej krči stroške: Brez dela ostala polovica klubskih skavtov

Nogomania V Barceloni so sprejeli nov varčevalni ukrep, in sicer so temeljito oklestilo svojo ogledniško službo, v kateri je bilo doslej zaposlenih 40 ljudi.