Afriški pokal narodov: Mali se je znesel nad debitantom

Reprezentanca Malija je na svoji uvodni tekmi afriškega pokala narodov visoko premagala debitanta na prvenstvu, mali derbi skupine E pa se je končal brez zmagovalca.

Eden tržno najbolj podcenjenih igralcev La Lige odhaja v PSG

Novi športni direktor Paris Saint Germaina Leonardo bo svoje delo v Parizu začel z nakupom igralca, ki velja za bržčas najbolj tržno podcenjenega igralca v španskem prvenstvu.

Milan zapušča še en igralec iz Berlusconijeve ere

Italijanski velikan Milan bo v prihodnje izzive krenil brez kar treh igralcev, ki so se v klub preselilii še v času, ko ga je vodil Silvio Berlusconi.

U21: Slovo Angležev, Romuni v polfinalu!

Zadnji krog skupinskega dela Eura U-21 je določil oba para polfinala tega tekmovanja. Navkljub izvrstnemu začetku so se od nadaljnjih bojev poslovili Italijani, Romuni so slavili v svoji skupini.

Copa America: Cavani odločil prvi derbi letošnje Cope Americe

Urugvaj je na derbiju skupinskega dela premagal dvakratne zaporedne zmagovalce prvenstva Copa America, znani pa so tudi že vsi pari četrtfinala tega tekmovanja.

Ajax potrdil prihod nizozemskega reprezentanta

Ajax iz Amsterdama je tudi uradni potrdil enega največjih nakupov v svoji zgodovini in sicer je svoje vrste okrepil z igralcem, ki je v zadnjih letih nepogrešljiv člen nizozemske izbrane vrste.

Sežana pripeljala že tretjo okrepitev

Novopečeni prvoligaš iz Sežane krepi svoj igralski kader, saj je predstavil že tretjega novinca. V Sežano se seli eden najboljših strelcev druge srbske lige.

Derby County bi eno legendo na klopi nasledil z drugo

Angleški drugoligaš Derby County se pripravlja na vse verjetnejše slovo trenerja Franka Lamparda, njegovo službo pa želijo pri tem klubu ponuditi trenerju, ki v Angliji prav tako uživa legendarni status.

Poljski prvoligaš premočan za Maribor

Maribor je v Gornji Radgoni odigral tretjo pripravljalno tekmo in doživel drugi zaporedni poraz. Po porazu proti ruskemu Akhmetu je bil od slovenskih prvakov boljši tudi poljski prvoligaš.

Mladinec Seville z objestno vožnjo ubil mladoporočenca

V mehiški Guadalajari se je zgodila tragedija, ki jo je z objestno vožnjo v alkoholiziranem stanju povzročil nogometaš, ki je v minuli sezoni igral za rezervno ekipo Seville.

Inter in Milan imata konsenz glede rušenja kultnega San Sira

Milanska velikana Milan in Inter sta sprejela skupno odločitev glede dolgoročne usode enega najbolj kultnih stadionov v evropskem nogometu. Zdaj je na potezi župan mesta.

Radnički dobro zaslužil z igralcem, ki je Olimpijo zapustil brez nastopa

Nekdanji branilec Olimpije Djordje Crnomarković se je hitro pobral po kalvariji v Ljubljani, kjer je vrste Olimpije zapustil brez enega samega nastopa. Po novem bo igral za močan poljski klub.

Newcastle United: Nič od prevzema, odšel še trener

V Newcastlu se je poletje začelo z bombastičnimi napovedmi o prevzemu kluba s strani arabskega šejka Khaleda bin Zayeda, nekaj tednov kasneje pa je klub še vedno v rokah Mika Ashleyja, Rafa Benitez pa ni več trener moštva.

Gorica: Eden že odšel, drugi na poti na Nizozemsko

Gorica bo po izpadu v drugo slovensko ligo deležna številnih sprememb. Po Alenu Joganu se je poslovil še eden od igralcev z najdaljšo kontinuiteto, na pragu pa je tudi prestop iz Gorice v nizozemsko Eredivisie.

Maribor ga ni hotel, v Olimpiji je dobil triletno pogodbo

Olimpija je v skladu z napovedmi sklenila pogodbo z branilcem Denisom Šmejem, ki se v Ljubljano seli po izteku pogodbe z Mariborom. Z zmaji je sklenil triletno pogodbo.

Dani Alves se je ponudil Barceloni

Neymar ni edini nekdanji član Barcelone, ki se spogleduje s povratkom na Nou Camp. Katalonski časniki trdijo, da takšna ideja zori tudi v mislih igralca, ki je na Nou Campu preživel kar osem let.

Največjega romunskega bisera po Mutuju selijo v La Ligo

Romunska reprezentanca je veliko odkritje letošnjega evropskega prvenstva do 21 let, največ prahu pa se dviguje okoli sina največjega romunskega nogometaša vseh časov Gheorgheja Hagija.

Mallorca s preobratom v duhu lige prvakov do povratka v La Ligo

Po šestih letih se v špansko elito vrača klub iz mondenega otoka, ki je pred očmi Rafaela Nadala in Steva Nasha v dodatnih kvalifikacijah za napredovanje v La Ligo izpeljal epski preobrat.

U21: Srbija domov brez točk in z gol razliko minus devet

Reprezentanca Srbije je največje razočaranje letošnjega evropskega prvenstva do 21 let v Italiji. Izgubila je tudi na zadnji tekmi in se navkljub velikim obetom domov vrača poklapana.

Afriški pokal narodov: Trije tihi favoriti začeli z zmagami

V nedeljo so se na afriškem pokalu narodov predstavili trije tihi favoriti za zmago, vsi pa so svoje delo opravili zanesljivo in osvojili prve tri točke.