Oršić poskrbel za nepozaben večer v Zagrebu, pokvarjen Iličićev debi

Dinamo Zagreb je včasih prejemal gole kot za šalo, letos pa v ligi prvakov zaenkrat igra vidno vlogo. Hrvaški prvak je poskrbel za izjemen večer na Maksimiru, kjer je deklasiral nemočno Atalanto.

Atletico z junaškim povratkom izničil veliko prednost Juventusa

Wanda Metropolitano je videla napet, nepredvidljiv in kakovosten obračun, v katerem je Juventus že vodil z 2:0, a se moral na koncu zadovoljiti s točko. Ronalda milimetri delili od 'winnerja' v zadnjih sekundah tekme.

Guardiola iz Ukrajine s polnim plenom

Angleški prvak Manchester City je novo sezono lige prvakov začel uspešno. Gostovanje pri Šahtarju nikoli ni preprosto, toda Katalonec je s svojim lahko zadovoljen.

Rezultat je slabši od prikazanega, Zvezda poražena na Allianz Areni

Pri Bayernu so z izidom prve tekme skupinskega dela lige prvakov lahko zadovoljni, globoko razočarani pa ne morejo biti pri Crveni zvezdi, ki je zares popustila šele na koncu.

Di Maria avtor velikega debakla Reala iz Madrida

Real iz Madrida je z obupno predstavo visoko izgubil proti PSG brez Neymarja, Kyliana Mbappeja in Edinsona Cavanija. Dežurni zvezdnik je bil Angel di Maria, ki je uničil svoj nekdanji klub.

Lokomotiva dokazala, da dozoreva tudi v ligi prvakov

Lokomotiva iz Moskve je v gosteh presenetila nemški Bayer in na sanjski način odprla sezono v ligi prvakov, v kateri se je po zmagi v Nemčiji odpirajo zanimive možnosti.

Liga prvakov: Najvišja zmaga večera je pripadla Dinamu

Dinamo iz Zagreba je odigral svojo bržčas najboljšo tekmo v ligi prvakov, močno zdesetkani PSG pa je ponižal in zasejal dvom v Real iz Madrida. Remi na izjemnem derbiju v Madridu.

Velika grška točka proti aktualnim evropskim podprvakom

Tottenham je v Pireju že bil v t.i. komfortni coni, toda Angleži vodstva niso znali zadržati. Žilavi Olympiakos je iztržil več kot je morda realno pričakoval.

Avtsajderja sta tresla prečki, mreže pa ne

Tekma med Bruggejem in Galatasarayjem je ponudila bolj malo nogometnih užitkov, po tekmi pa bodo v obeh taborih lahko objokovali smolo - za Brugge je prečko zadel Fernando Ricca, za Gala pa Sofiane Feghouli.

Vršič: To je mini čudež, drugoligaš je izločil najboljši klub v državi

Dare Vršič svojo kariero že drugič zaganja v Kopru. Prvič je bil izjemno uspešen, drugič pa mu tudi dobro kaže. Danes si je privoščil svoj nekdanji klub in mu zadal hud poraz.

Besni Milanič je po porazu "pozabil" čestitati Srebrniču

Kopru je uspel izjemen podvig, toda Darko Milanič, ki je sicer doma z Obale, tekmecu na klopi koprskega kluba Miranu Srebrniču po koncu tekme ni stisnil roke.

Fiasko Maribora: Izpad proti drugoligašu je najnižja točka Maribora v zgodovini pokala

NK Maribor je, ko gre za nastope v pokalnem tekmovanju, danes dosegel najnižjo točko v zgodovini. Še nikoli ga ni v tako zgodnji fazi izločil klub, ki ni niti prvoligaš, temveč je komaj prišel v drugo ligo.

Maestro Vršič še ni rekel zadnje besede

Koper je doživel nepozaben dan, ki naznanja povratek Primorcev v vrh slovenskega nogometa. Veliko zmago proti Mariboru v osmini finala pokalnega tekmovanja je z dvema goloma iz prostih strelov zrežiral veteran Dare Vršič.

Pokal Slovenije: Nov šok za Maribor, njegov krvnik je bil Dare Vršič!

Pokalno tekmovanje se bo nadaljevalo brez lanskoletnega finalista Maribora, ki je že v osmini fnala izpadel proti staremu znancu Kopru! Blestel je nekdanji član Maribora Dare Vršič.

Francozi ukinjajo ligaški pokal, ker televizije niso dovolj zainteresirane

Samo še Anglija od petih najmočnejših liga v Evropi vztraja pri dveh različnih pokalnih tekmovanjih. Francoski ligaški pokal pa se ukinja.

Nogometaš iz Bundeslige toži mamo, ker mu noče vrniti dresov

Danny da Costa, nogometaš nemškega prvoligaša Eintrachta iz Frankfurta, od svoje mame zahteva šest dresov iz svoje mladosti. Vložil je celo tožbo.

Ronaldo potrdil govorice: Bil sem na pragu podpisa pogodbe!

Cristiano Ronaldo je v odmevnem televizijskem intervjuju zelo jasno potrdil govorice, da je bil v začetni fazi svoje kariere tik pred sklenitvijo pogodbe z velikanom evropskega nogometa.

Juventus: Ronaldo ni bil dovolj, bo šlo z De Ligtom in Sarrijem?

Nocojšnji tekmec Atletica iz Madrida najbolj sistematično, odprto in zavzeto napada lovoriko, ki jo je v svoji bleščeči zgodovini osvojil le dvakrat. Cristiano Ronaldo je za uresničitev velikega cilja dobil nove pomagače.

Vedel je, da bo umrl: Nogometni svet žaluje

Fernando Ricksen je zaključil svojo življenjsko zgodbo. Nesrečni bivši nogometaš je vedel, kaj ga čaka, a se je pogumno boril do samega konca.

Pozor, Ajax ima še enega mladca, zaradi katerega se zdaj tresejo v ZDA

V ekipi Ajaxa vzhaja nov mladenič, ki je po mnenju nekaterih "potencialni novi Dani Alves". Sergino Dest je nedvomno ime, ki si ga splača zapomniti.