Koulibaly je igralec za 100 milijonov, njegova pripadnost pa je glasba za ušesa navijačev Napolija

Nogomania Najdražji nogometaš Napolija je igralec, ki bi si ga želel vsak evropski velikan. Vseeno pa ima italijanski klub dobre možnosti, da ga zadrži vse do konca njegove nogometne kariere.

Se zgodovina ponavlja, Allegri znova menja Conteja?

Nogomania Sky Italia poroča, da so odnosi med Antoniom Contejem in vodstvom Interja vse bolj napeti, lastniki milanskega velikana pa naj bi že identificirali trenerja, ki bi v primeru Contejevega odhoda prevzel taktirko.

Prvi mož Rijeke: Kek v Dinamu? Fanastično za Dinamo!

Nogomania Oglasil se je predsednik Rijeke Damir Mišković in z reškega zornega kota pokomentiral morebiten odhod Matjaža Keka na klop Dinama. "Jaz tega zagotovo ne bom dojemal kot izdajo," je povedal Mišković.

1. SNL: V Domžalah tekma brez posebnega vložka

Nogomania Obstanek je bolj ali manj dosežen, tako da Domžale zdaj igrajo bolj kot ne za dodatno konsolidacijo. Gostovanje Brava bo konkretna preizkušnja. Maribor in Olimpija bosta na delu v nedeljo.

La Liga: Barcelona je pred novo odločilno tekmo

Nogomania V 36. krogu španske lige bo Barcelona danes gostovala v Valladolidu, vse razen tri točke pa bo veliko razočaranje in morda že usodno. Atletico Madrid lahko še raztegne niz neporaženosti.

Serie A: Juventus gosti najbolj napadalno ekipo lige

Nogomania Lazio je praktično izpadel iz boja za naslov prvaka in bo danes s Sassuolom igral bolj za potrditev uvrstitve v ligo prvakov. Precej bolj pomembna bo tekma v Torinu, kjer bo gostovala Atalanta.

Premier League: Chelsea danes igra za tretje mesto

Nogomania V angleški ligi bo danes odigranih pet tekem. Najbolj zanimivo bo v Sheffieldu, kjer bo gostoval Chelsea. Zadnje čase spet razpoloženi Manchester City odhaja v Brighton.

La Liga: Real je z novo zmago spet na plus štiri

Nogomania Sevilla je preskočila še eno težko oviro in je tri kroge pred koncem sezone v Španiji na pragu povratka v ligo prvakov. Japonska najstniška senzacija Takefusa Kubo si dviguje ceno.

Športni direktor Dinama Zoran Mamić za Nogomanio: Tega ne morem komentirati

Nogomania Za odziv smo se obrnili na športnega direktorja Dinama Zorana Mamića, ki s sodelavci dela na prihodu Matjaža Keka. Za razliko od Krešimirja Antolića je bil Mamić zadržan do tega vprašanja.

Liga Europa: Manchester United bo v četrtfinalu izrazit favorit

Nogomania V Nyonu so danes izžrebali še pare četrtfinala lige Europe. Manchester United bo imel do polfinala navidez lahko delo, precej bolj zahtevno čaka Inter iz Milana.

Na dan finala lige prvakov se bo začela ena od petih najmočnejših lig

Nogomania Finale lige prvakov bo v letošnji sezoni na sporedu 23. avgusta, prav na ta dan pa se bo začela liga, ki ima trenutno v ligi prvakov še dva svoja predstavnika.

Video: Arjen Robben trenira za povratek, motiva mu ne manjka

Nogomania Groningen je objavil video posnetek, ki dokazuje, kako zelo motiviran je pred svojim povratkom na nogometna igrišča eden najboljših nizozemskih nogometašev vseh časov Arjen Robben.

Žreb zaključnega turnirja lige prvakov: Nočna mora za Barcelono in Real Madrid

Nogomania Opravljen je bil zgodovinski žreb t.i. zaključnega turnirja lige prvakov. Najprej se morata še prebiti naprej, če pa se bosta, čaka Barcelono in Real Madrid v osmini finala lige prvakov izjemno težko delo.

Uvertura, kakršne Premier League še ni videla: Bruno Fernandes zaslužen že za 13 golov

Nogomania V smislu doseženih zadetkov in asistenc še noben nogometaš v zgodovini Premier League na prvih desetih tekmah ni pustil takšnega vtisa kot Unitedov Portugalec Bruno Fernandes.

Video: Thierry Henry je klečal kar osem minut in 46 sekund

Nogomania Trener Montreal Impacta Thierry Henry je na prvi tekmi po povratku lige MLS v času umorjenemu Georgeu Floydu klečal kar osem minut in 46 sekund. Toliko, kolikor je policist Derek Chauvin klečal na vratu umorjenega Floyda.

Van der Vaart znova udaril po Maguireju: Smeji se vsem, ker mislijo, da je dober!

Nogomania Nekdanji nizozemski reprezentant Rafael van der Vaart je ponovil svoje prepričanje, da je najdražji branilec na svetu Harry Maguire cel svet uspel prepričati v to, da je dober igralec, čeprav to ni.

Maribor v kričeči potrebi po remontu

Nogomania Največji greh Maribora v letošnji sezoni ni (skoraj) zakockan boj za naslov prvaka, temveč zapravljena priložnost, da bi v letošnji sezoni preizkusil kaj novega.

Triglav ima novega predsednika, vodenje je prevzel 31-letni poslovnež

Nogomania Beno Fekonja se poslavlja od predsedniške funkcije v Triglavu. Ostaja v klubu, po novem bo direktor, predsednik pa je postal Jure Gortnar.

Tottenham ima v svoji DNK, da vas razočara

Nogomania Evropa je Tottenhamu trenutno nedosegljiva. To je velik neuspeh ekipe Joseja Mourinha, ki pa vedno kritičnega Roya Keana niti malo ne čudi.

Verjeli ali ne, Balotelli ima 100 kilogramov!

Nogomania Bitka med Brescio in Mariom Balotellijem se zaostruje. Italijanski klub se želi napadalca odkrižati, na uradni spletni strani pa razkriva njegovo novo težo, ki je osupljiva.