Ostal bo, ne glede na številne bogate ponudbe

Odkar se je priključil katalonskemu velikanu, je poskrbel za veliko dvignjenega prahu. Kljub vsemu, pa ne namerava prestopiti v katerega od ostalih evropskih gigantov.

Ronaldo: Morda lahko zaključim že prihodnje leto

Portugalski superzvezdnik še ni sprejel odločitve o koncu svoje nogometne poti. Vsa vrata pušča odprta, želi le uživati in zmagovati.

Član Chelseaja kariero nadaljuje v Rimu

Bočni branilec londonskega kluba in reprezentant Italije je že v Rimu, kjer bo v prihajajoči sezoni igral s statusom posojenega nogometaša.

Kvalifikacije za ligo prvakov: Ajax si zopet otežuje življenje

Ajax ima v kvalifikacijah za uvrstitev v ligo prvakov precej težav, saj bo že drugič zapovrstjo za napredovanje potreboval zmago na domačem igrišču. Brugge in Slavije do pomembne prednosti.

Velika okrepitev Napolija je pristala v Italiji

Zdaj ni več nobenih dvomov. Italijanski velikan Napoli bo v novi sezoni močnejši za igralca, za katerega bo plačal najvišjo odškodnino v zgodovini kluba.

Ludogorec ima izjemno individualno kakovost

Maribor je poslal dva svoja izvidnika v Bolgarijo, kjer sta videla ekipo, ki je povsem drugačna od obeh tekmecev v kvalifikacijah za uvrstitev v ligo prvakov.

Zlatko Dalić je vpoklical kar dva nekdanja člana slovenskih klubov

Hrvaški selektor Zlatko Dalić je pohitel z razkrijem seznama igralcev za prihajajoče kvalifikacijske tekme, na njem pa sta kar dva nogometaša, ki sta se klesala tudi v slovenskem prvenstvu.

Žreb parov Pokala Slovenije: V Kopru se obeta zelo zanimiv obračun

Nogometna zveza Slovenije je danes izžrebala pare drugega kroga pokalnega tekmovanja. Branilko naslova Olimpijo čaka prvoligaški tekmec, Maribor pa se bo podal na zahtevno gostovanje.

Uradno: Nekdanji Celjan podpisal za Genoo

Genoa je danes uradno potrdila nakup nogometaša, ki je del svoje razvojne poti preživel tudi v slovenskem državnem prvenstvu.

Wanda Icardi je zavrnila 12 milijonov evrov letne plače za njenega moža

Interjev zvezdnik Mauro Icardi je prejel zelo bogato ponudbo, a jo je njegova žena in zastopnica Wanda Icardi brez večjega oklevanja hitro zavrnila.

Legenda Uniteda: Hvala bogu, da Sanchez odhaja!

Legendarni nogometaš Manchester Uniteda je epizodo poslavljajočega se čilskega zvezdnika Alexisa Sancheza pri rdečih vragih označil za popolno katastrofo.

Daniel Sturridge je le našel nov klub

Nekdanji napadalec Liverpoola Daniel Sturridge je celo poletje izbiral med ponudbami ter na koncu sprejel preprosto odločitev - odhaja tja, kjer mu bodo plačali največ.

Pulišić zaradi očeta ni pristal pri Manchester Unitedu

Nekdanji trener ameriškega zvezdnika Christiana Pulišića trdi, da je imel Pulišić na mizi ponudbo Manchester Uniteda, a je prestop na Old Trafford bojkotiral kar nogometašev oče.

Klopp: Res je, želeli smo vrniti Coutinha

Trener Liverpoola Jurgen Klopp je priznal, da so v angleškem klubu pomislili na to, da bi brazilskega zvezdnika Philippeja Coutinha vrnili v "domače" okolje.

Camacho: Ne moreš biti najboljši vseh časov, če nisi osvojil mundiala

Nekdanji selektor španske reprezentance Jose Antonio Camacho meni, da obstaja zelo dober razlog, zakaj Lionela Messija ni moč razglasiti za najboljšega nogometaša v zgodovini nogometa.

Brazilci trdijo: Dvoboj za Neymarja je postal troboj!

Brazilski medijski velikan Globo trdi, da se je tik pred zdajci v bitko za brazilskega superzvezdnika vključil nov klub, ki ima v svojih vrstah igralca, s katerim bi lahko omehčal vodstvo Paris Saint Germaina.

Sanchez odšteva ure do povratka v Italijo

Italijanski mediji poročajo, da je le še vprašanje časa, kdaj bo čilski zvezdnik Alexis Sanchez zapustil Manchester United in nase nadel majico velikana italijanske Serie A.

Fenerbahče na uverturi: tri enajstmetrovke v 23 minutah!

Fenebahče je na uvodni tekmi nove sezone v Turčiji visoko slavil s 5:0, sodnik srečanja pa je v prvih 23 minutah dosodil kar tri enajstmetrovke v korist ekipe Mihe Zajca.

Dembele znova za daljši čas izven pogona!

Mladi francoski napadalec Ousmane Dembele je staknil že svojo reci in piši šesto poškodbo, odkar se je iz Dortmunda preselil v Barcelono. V klubu so besni nanj, ker ni pravočasno sporočil svojih težav.

Premier League: United zapravil priložnost za zmago

Manchester United navkljub vodstvu in dosojeni enajstmetrovki v gosteh ni uspel zlomiti odpora ekipe, ki tudi v letošnji sezoni cilja na uvrstitev v Evropo. Po drugem krogu je na čelu lestvice Liverpool.