Domžale in Rožman sklenile pogodbo za nedoločen čas

Iz tabora Domžal so tik pred pričetkom tekme proti Mariboru sporočili, da je trener moštva Simon Rožman v popolnem nasprotju z ustaljeno prakso podpisal pogodbo za "nedoločen čas".

Domžalam zmaga, Zahoviću strelska krona

Državni prvak je prvenstvo sklenil s porazom v Domžalah, Luka Zahović pa je z zadetkom prehitel Roka Kronavetra in je do razpleta ostalih štirih tekem sam na čelu lestvice strelcev.

Andre Villas Boas na pragu povratka

Portugalski trener Andre Villas Boas, nekdanji strateg Tottenhama, Chelseaja, Porta in Zenita, je tik pred povratkom v nogomet, v katerem je bil brez vidnejše funkcije kar dve leti.

Ambiciozni Dortmund zdaj želi še zvezdo Juventusa

Borussia iz Dortmunda je po poročanju osrednjih italijanskih športnih časnikov zelo zainteresirana za nakup zvezdnika Juventusa, ki se je nogometno uveljavil prav v Bundesligi.

Konec je negotovosti glede trenerja PSG za novo sezono

Francoski prvak PSG se je danes tudi uradno umaknil iz govoric, ki Parižanom ponujajo novega trenerja. PSG je to vprašanje že razrešil.

Fiorentino kupuje bogati Američan?

Za Fiorentino se zanima ameriški milijarder, ki je v preteklosti neuspešno kupoval italijanskega velikana AC Milan.

2. SNL: Bravo potrjuje prvo ligo

Na vrsti je zadnji krog sezone v 2. SNL. Danes bo na sporedu le ena tekma, preostale pa bodo na sporedu jutri. Bravo bo gostil Ankaran, Sežana pa Krko.

Serie A: Ta vikend pada zastor

V italijanski Serie A bodo danes in jutri na sporedu tekme zadnjega kroga. Odprt je boj za uvrstitev v ligo prvakov, odločen bo tudi boj za obstanek v ligi.

1. SNL: Odprto je samo še eno vprašanje, kdo v Evropo?

Zadnji krog 1. SNL odgovarja le še na eno vprašanje. V Murski Soboti bosta igrala Mura in Celje, ki se borita za evropsko vstopnico.

Copa del Rey: Bo Barcelona sezono rešila z dvojčkom?

Izpad iz lige prvakov je Barceloni pokvaril načrte, tako močno, da ran ni zacelil niti ligaški naslov. Katalonci lahko nocoj osvojijo dvojno krono.

DFB pokal: Kevin Kampl igra za prvo lovoriko v karieri

V Nemčiji bo nocoj na sporedu zaključno dejanje sezone. V velikem finalu pokalnega tekmovanja se bosta udarila ambiciozni Leipzig in aktualni prvak Bayern.

Na koncu grozne sezone so si pri Monacu le oddahnili

Monaco je izgubil proti Nici, vendar to ni zapečatilo njegove usode. Klub iz kneževine je preživel sezono in bo tudi prihodnjo sezono prvoligaš.

Idealna enajsterica Bundeslige: Vidi se vpliv dobre Eintrachtove sezone

Znana je idealna postava nemškega prvenstva za letošnjo sezono. V elitni enajsterici sta, zanimivo, samo dva nogometaša Bayerna, več pa je nogometašev Eintrachta.

Zaskrbljeni Tuchel: Allegri v PSG? Očitno vsi veste nekaj, česar jaz ne vem

Mediji so trenerja PSG Thomasa Tuchla soočili z govoricami, ki pravijo, da bi Nemec lahko ostal brez službe. Prost je namreč Max Allegri.

Berić in Šporar sta dobila resnega konkurenta za reprezentančni napad

Slovenski selektor Matjaž Kek je zadovoljen s strelsko formo Roberta Berića in Andraža Šporarja, v nizozemski ligi pa ima še tretjega razpoloženega strelca.

Messi je rekordni zbiralec zlatih kopačk, slavi tretjo sezono zapored

Ko gre za zabijanje golov, je Lionel Messi tudi to sezono razred zase. Argentinski zvezdnik Barcelone je tudi to sezono dobitnik zlate kopačke!

Pochettino se je pošalil, Real Madrid odgovoril z odločno uradno izjavo

Tottenhamov trener Mauricio Pochettino si verjetno ni mislil, da bo s šalo tako razburil Real Madrid, da bo španski velikan spisal posebno izjavo za javnost.

Skavt: Colin Dagba

V ekipi Paris St. Germaina mrgoli svetovnih zvezd, a kljub temu se je v zadnjih tednih v ospredje prebil 20-letni branilec Colin Dagba. Za razliko od mnogih vrstnikov ni obupal in je raje vztrajal.

Barcelona okleva, njene tarče napada Manchester United

V vodstvu Barcelone so precej razdeljeni glede stroškov in smotrnosti nakupa dveh osrednjih prestopnih tarč, v ozadju pa naskok na ista igralca pripravlja obnove željni Manchester United.

Se v Madridu obeta nov poletni šok?

Real iz Madrida je prejšnje nenadejano izgubil trenerja in prvega zvezdnika, zdaj pa mu grozi še odhod enega najbolj vplivnih, če ne kar najbolj vplivnega člana moštva.