La Liga: Barcelona le še streljaj od naslova

Barcelona je bila uspešna tudi na gostovanju v Vitorii, s čimer jo do uradne potrditve naslova španskega prvaka ločijo le še milimetri. V sredo derbi kroga na stadionu Wanda Metropolitano.

DFB pokal: Leipzig bo igral za prvo lovoriko v svoji zgodovini

Leipzig si je na igrišču osramočenega in pozabljenega velikana izboril uvrstitev v finale pokalnega tekmovanja, v katerem bo naskakoval svojo prvo lovoriko v nekaj manj kot 10-letni zgodovini kluba.

EPL: Eriksen je Tottenham odrešil muk

Tottenham se je celo tekmo mučil z Brightonom, tik pred koncem pa je vendarle zabil zadetek, ki prinaša zelo pomembne točke v boju za uvrstitev v ligo prvakov.

Deseterica imen, o katerih razmišlja Juventus

Italijanski časnik Corriere dello Sport napoveduje, da se bo Juventus poleti krepil v vseh linijah, razkril pa je tudi imen kar desetih igralcev, o katerih je trenutno v klubskih pisarnah največ govora.

Olimpija razbila Aluminij in si priigrala tretji zaporedni finale!

Olimpija je na povratni tekmi polfinala slovenskega pokala potrdila dobro formo ter visoko porazila nemočni Aluminij. Zmaji so se že tretjič zapovrstjo uvrstili v finale pokalnega tekmovanja.

Španci so superpokal prodali Arabcem

Marca poroča, da je španska nogometna zveza sklenila dogovor, po katerem bo naslednjih šest let prenovljen format superpokalnega tekmovanja potekal v Savdski Arabiji.

Luka Jović bi lahko podpisal za Real Madrid

Športni direktor Eintrachta iz Frankfurta Fredi Bobić je razkril, da obstaja možnost, da Luka Jović podpiše pogodbo s španskim velikanom.

V Franciji bo tekmo Ligue 1 prvič sodila sodnica

V francoskem prvenstvu bodo ta konec tedna orali ledino. Prvič bo pravico v Ligue 1 delila ženska sodnica.

Old Trafford ni več zastrašujoče gostovanje

Old Trafford ni več trdnjava, kakršna je nekoč bil, trdi Pep Guardiola, ko pravi, da se gostovanja pri mestnem tekmecu Manchester Cityja že veseli.

Padli prvak se vrača med nizozemsko elito in to s Slovencem

Na Nizozemskem imajo nov razlog za zadovoljstvo. Po finančnih težavah se po letu v drugi ligi v Eredivisie zdaj vrača nekdanji prvak.

Paulo Dybala ne daje vtisa nezadovoljstva

Za Paula Dybalo se že dolgo govori, da s Cristianom Ronaldom ni kompatibilen, zato bi letos poleti lahko zapustil Juventus. Argentinec pa pošilja mešane signale.

Guardiola gre na derbi brez enega ključnih

Jutri bo na sporedu mestni derbi med Manchester Cityjem in Manchester Unitedom, aktualni angleški prvaki pa bodo pogrešali pomembnega nogometaša.

Wolfsburg presenetil z izbiro trenerja, našel ga je v Avstriji

Po koncu sezone bo Bruno Labbadia zapustil trenersko klop Wolfsburga. Zamenjal pa ga bo perspektivni avstrijski trener.

Milanič: Na Fazaneriji moramo zabiti gol

Darko Milanič se zaveda, da Mura proti favoritom igra lažje kot proti sebi enakim. Mariborčani se zavedajo, da se ne morejo zanašati le na gol prednosti s prve tekme.

Wenger izbral bodočega trenerja Arsenala

Legendarni trener Arsenala Arsene Wenger je vodstvu kluba priporočil trenerja, ki bi bil po njegovem mnenju dolgoročno najbolj primerna rešitev za trenerski stolček topničarjev.

Getafe: Čudež Joseja Bordalasa

Nekoč je v domačem Alicanteju razvažal časopis, pobiral melone in lubenice, zdaj je pred vrati Lige prvakov. Ekscentrični trener Getafeja Jose Bordalas je prva zvezda letošnje senzacije La Lige.

Cavani namignil na odhod, PSG že izbral naslednika

Urugvajski golgeter Edinson Cavani je dal precej dvoumen odgovor na vprašanje, ali bo tudi v prihodnji sezoni nadaljeval PSG-jev naskok na ligo prvakov. Pariški velikan naj bi zanj že našel primernega naslednika.

Umrl največji kapetan v zgodovini Celtica

Škotski Celtic žaluje za legendarnim kapetanom, ki se je z mitsko zmago v finalu pokala evropskih prvakov leta 1967 za vse večne čase vpisal v zgodovino kluba.

Mandžukić ne more igrati v prvi enajsterici Juventusa

Legendarni italijanski vezist Andrea Pirlo je prepričan, da se morajo pri Juventusu med poletnim prestopnim rokom osredotočiti na krepitev napada.

Iličić: Hočemo pokal in ligo prvakov!

Atalanta je po sijajni zmagi v Neaplju še vedno v igri za fantastično uvrstitev v ligo prvakov, povsem odprte možnosti ima tudi v pokalnem tekmovanju, v katerem bo jutri igrala za veliki finale.